Kurumsal Toplantı ve Seyahatlerde Lider Yaklaşım

Eşitlikçi ve kapsayıcı bir kültür inşa etmekte kararlıyız, Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş.'de her türlü çeşitliliği teşvik ediyor ve değer veriyoruz.

KURUMSAL TOPLANTI VE SEYAHATLERDE LİDER YAKLAŞIM

1948 yılından günümüze lider

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş, 1948 yılından günümüze, dünyanın önde gelen kurumsal firmalarına seyahat ve toplantı yönetimi alanlarında hizmet sağlıyor ve başarılı bir şekilde tüm süreçleri yönetiyoruz. Müşterilerimiz için sadece bir etkinlik - seyahat danışmanı olarak kalmıyoruz, aynı zamanda tüm süreçlerde bir yol arkadaşı da oluyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve birikimimizle, seyahatlerinizin ve toplantılarınızın her ayrıntısını özenle planlıyor ve sizin için en uygun seçenekleri sunuyoruz.
Şimdi İletişime Geçin!

ETKİLİ SEYAHAT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Her bir müşterimiz için
Sektörüne özel hizmetler sunarız.

İş seyahatleri, toplantılar ve hareketlilik stratejik olarak yönetildiğinde, şirket kültürünün gelişiminde ve iş hedeflerinin başarısında önemli bir rol oynar. Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş olarak hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizin, şirketlerinin amacına uygun, basit veya karmaşık her türlü iş akışında daima yanlarındayız.

İşbirliği, her işin arkasındaki itici güçtür. Bu nedenle, Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş olarak müşterilerimiz ne zaman ve nerede olursa olsun, müşterileri, meslektaşları ve ortakları ile ilişkilerini güçlendirmek için yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Seyahatleri, toplantıları ve etkinlikleri yönetmelerine yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş olarak tüm müşterilerimize;

  • Süreçlerin Tasarımı noktasında etkin bir şekilde yer alır ve düzenli olarak geri bildirim sağlarız.
  • Seyahat Program ve Proje Yönetimi alanında proaktif çözümler sunarız.
  • Seyahat Analizi ve Gereksinim Mühendisliği alanında etkili çözümler sunarız
     

Olağanüstü Deneyimler İçin
Toplantı ve Etkinlikler Planlıyoruz

İş seyahatleri, kurumsal toplantılar ve etkinlikler stratejik olarak yönetildiğinde, şirket kültürünün gelişiminde ve iş hedeflerinin başarısında önemli bir rol oynamakta. Bu nedenle, bu unsurların doğru yönetimi için nedenlerini öğrenmek de oldukça önemli. Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş. olarak 1948 yılından beri edindiğimiz deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimiz için daima yenilikçi ve stratejik açıdan ön planda kurumsal toplantılar ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal etkinlik planlayıcılarımız,

olağanüstü sonuçlar için burada

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş. olarak ihtiyaçlarınız ister yerel, ister bölgesel veya küresel olsun, olay bazında veya stratejik program yönetimi ile iş veya etkinlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz