İnovatif Toplantı ve Etkinlik Yönetimi

Profesyonellerden oluşan danışman ekibimiz, sınırlı katılımcılı yönetim kurulu toplantılarınızdan küresel büyüklükte çoklu katılımcılı konferanslarınıza kadar; tüm toplantı ve etkinlik portföyünüzü başarılı bir şekilde yönetmek için burada.

İLHAM VERİCİ KURUMSAL ETKİNLİKLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Uçtan Uca Kurumsal Etkinlik Yönetimi Hizmetleri Sunuyoruz

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş. olarak müşterilerimizin; meslektaşları ve ortakları ile ilişkilerini güçlendirecek her türlü toplantı ve etkinliği stratejik açıdan başarılı bir şekilde yönetmekten gurur duyuyoruz. Kurumsal etkinlik ve toplantı çözümlerimiz ile müşterilerimizin sektörleri içerisinde kendilerine daha da sağlam yer edinmelerini sağlıyoruz.
Şimdi İletişime Geçin

Küresel Ekip - Yerel Yaklaşım

Küresel ayak izimiz, profesyonellerden oluşan uzman ekiplerimiz ve güçlü tedarikçi ağımız ile etkinliğinizin gerçekleştiği her yerde tutarlı bir şekilde yürütülmesini sağlarız.

Dönüşüm Deneyimleri

Katılımcıların ilgisini çeken, ilham veren, motive eden, takdir eden ve ödüllendiren marka değerlerinizle uyumlu güçlü ve akılda kalıcı etkinlik deneyimleri oluştururuz.

Esnek ve Özelleştirilmiş Çözümler

Kurumsal etkinliğinizin her yönünü yönetirken, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş doğru çözümleri bir araya getirme esnekliğine sahibiz.

Olağanüstü Deneyimler İçin
Toplantı ve Etkinlikler Planlıyoruz

İş seyahatleri, kurumsal toplantılar ve etkinlikler stratejik olarak yönetildiğinde, şirket kültürünün gelişiminde ve iş hedeflerinin başarısında önemli bir rol oynamakta. Bu nedenle, bu unsurların doğru yönetimi için nedenlerini öğrenmek de oldukça önemli. Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş. olarak 1948 yılından beri edindiğimiz deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimiz için daima yenilikçi ve stratejik açıdan ön planda kurumsal toplantılar ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz.
Hakkımızda Daha Fazlası İçin

Kurumsal etkinlik planlayıcılarımız,

olağanüstü sonuçlar için burada

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş. olarak ihtiyaçlarınız ister yerel, ister bölgesel veya küresel olsun, olay bazında veya stratejik program yönetimi ile iş veya etkinlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz