12 Mayıs Çarşamba günü saat 04: 00'ten itibaren yalnızca İngiliz veya İrlanda vatandaşı veya başvuru sahibinin Birleşik Krallık'ta oturma hakkı varsa Birleşik Krallık'a girmesine izin verilecektir. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
                                                           
 
 
  Türk Ekspres       
 
 
  Duyuru: Birleşik Krallık Vizeleri ve Göçmenlik  
 
  Değerli Yolcularımız,

Türkiye'nin kırmızı listeye katılacağını duyurduktan sonra, sizlere UKVI operasyonları ve kırmızı liste lokasyonlarında ziyaret vizesi verme duraklaması hakkında bilgi vermek istiyoruz.

12 Mayıs Çarşamba günü saat 04: 00'ten itibaren yalnızca İngiliz veya İrlanda vatandaşı veya başvuru sahibinin Birleşik Krallık'ta oturma hakkı varsa Birleşik Krallık'a girmesine izin verilecektir.

Türkiye'de ziyaret vizesi başvuruları kabul edilmeye devam edilecek, ancak Birleşik Krallık seyahat kısıtlamaları kaldırılıncaya kadar ziyaret vizesi verilmeyecektir. Ziyaret vizesi için başvurursanız ve başvurunuz Birleşik Krallık Göçmenlik Kurallarının gerekliliklerini karşılamıyorsa, UKVI'nin normal müşteri hizmetleri standartları kapsamında reddedilecektir. Ziyaret dışı vakalar için başvurular müşteri hizmetleri standartlarına uygun olarak işlemeye devam edecektir.

Kırmızı listedeki ülkelerdeki tüm vize kategorileri için Öncelikli Vize ve Süper Öncelikli Vize hizmetleri bir sonraki duyuruya kadar askıya alınmıştır.

Birleşik Krallık'a seyahat askıya alındığı için başvuru kararları ertelenebilir. Başvurunuz başarılı olursa, seyahatinizin askıya alınması kalktığında vizenizi alabileceksiniz.

Birleşik Krallık Vize Başvuru Merkezleri yerel kurallara ve durumlara bağlı olarak çalışmaya devam edecektir. Ancak, personel ve müşteri güvenliğini sağlamak için hizmetler büyük olasılıkla daha az saat, daha az randevu ve daha az personel ile çalışacaktır. Müşterilere, bir VAC'yi uygulamadan ve seçmeden önce TLS iletişimindeki ilgili ülke sayfasını kontrol etmelerini tavsiye ederiz .

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Süreçte sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

*Konuyla ilgili detaylı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen Türk Ekspres Seyahat Danışmanları ile iletişime geçiniz.

Saygılarımızla
Türk Ekspres
 
Lütfen resimleri görüntüleyiniz.
 
  Announcement: UK Visas and Immigration  
 
  Dear Passengers,

Further to the announcement of Turkey joining the red list, we would like to you give you information on UKVI operations and the pause on issuing visit visas in red list locations.

From 4am on Wednesday 12 May only British or Irish National, or if the applicant has residence rights in the UK will be allowed to enter the UK.

It will continue to accept applications for visit visas in Turkey, however it will defer issuing visit visas until UK travel restrictions are lifted. If you apply for a visit visa and your application does not meet the requirements of the UK Immigration Rules it will be refused within UKVI’s normal customer service standards.

Priority Visa and Super Priority Visa services for all visa categories in red list countries are suspended until further notice.

Application decisions may be delayed as travel to the UK is suspended. If your application is successful, you will receive your visa when suspension of travel is lifted.

UK Visa Application Centres will continue to operate, dependent on local rules and situations. However, services will likely run with reduced hours, reduced appointments and reduced staffing, to ensure staff and customer safety. We strongly advise customers to check the relevant country page on TLS contact before applying and selecting a VAC.

Please see website for further information.

We will keep you informed regarding all developments.

*For further details regarding this matter and for all other inquiries you may contact Türk Ekspres travel consultants.

Yours faithfully
Türk Ekspres
 
 
 
  Facebook Twitter Linkedin Instagram  
 
 
www.turkekspres.com.tr | pr@turkekspres.com.tr
 
Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş.
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:19 Detay Plaza B Blok K:3, 34662 Üsküdar / İstanbul, Türkiye
Tel: 0850 811 09 47

© Her Hakkı Saklıdır.
 
İletiyi tarayıcıda görüntülemek için tıklayın. Abonelikten ayrılmak için tıklayın.


Bu içerik MailGraf aracı hizmet sağlayıcısı kullanılarak iletilmiştir.


MailGraf